Doprava a platba

Dopravu na určenou adresu Vám zajistíme pomocí níže uvedených přepravců. Náklady na dopravu se liší dle zvoleného způsobu dopravy, platby a rozměru objednaného zboží. Konkrétní způsob dodání si zvolíte při dokončování objednávky v sekci "košík".

Zásilkovna

Svoji zásilku budete mít následující pracovní den po podání na výdejním míste v okolí vašeho bydliště (aktuálně je to okolo 6200 výdejních míst).

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 79 Kč, v případě dobírky je to 99 Kč.

Česká pošta - Obálka

Pro menší nákupy semínek, kvasinek, taninů a jiných tenkých preparátů do 6 kusů nabízíme tuto výhodnou službu. Umístíme je do obálky a pošleme jako dopis, což se promítne na nízké ceně. 

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 49 Kč. Dobírka není možná.

Česká pošta - Balík Do ruky

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR následující pracovní den po podání zásilky. Kurýr vám prostřednictvím mobilního telefonu nebo e-mailu bude průběžně avizovat stav zásilky. Maximální váha balíku je do 15 kg.

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 139 Kč, v případě dobírky je to 179 Kč.

Česká pošta - Balík Na poštu

Doručení balíku na jakoukoliv poštu v ČR následující pracovní den po podání zásilky. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště kdykoli se vám to hodí. Kurýr vám prostřednictvím mobilního telefonu nebo e-mailu bude průběžně avizovat stav zásilky. Maximální váha balíku je do 15 kg.

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 139 Kč, v případě dobírky je to 179 Kč.

GLS

Moderní a rychlí dopravci zaručují dodání zásilky do druhého pracovního dne od odeslání. Nad balíčkem máte také absolutní kontrolu. V den doručení Vám přepravce dá vědět jednohodinové rozmezí, kdy kurýra čekat, s ním se dá také domluvit na jiném čase/místě poblíž. Přepravce toleruje maximální hmotnost balíku 30 kg, obvod 300 cm a délka jedné strany 150 cm. 

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 99 Kč, v případě dobírky je to 129 Kč.

TOPTRANS

Vynikající přeprace, zaměřený na rozměrnější, těžší a křehčí objednávky. Cena dopravy se určí automaticky dle hmotnosti a vzdálenosti od našeho centra. Váha a množství balíků jsou neomezené, jediný limit je maximální dělka balíku 230 cm.

Cenu zjistíte tak, že po označení typu přepravy zadáte do tabulky PSČ a jméno obce a kliknete na tlačítko "Získat cenu". Poté se cena zobrazí ve vedlejším rámečku "Zvolte typ platby". 

Osobní odběr

Zdarma. Zboží si vyzvednete v našem kamenném obchodě na adrese Hodonínská 306, Dubňany 696 03, nebo také na adrese Vodárenská 219, Mělník 276 01. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na potvrzení, že je Vaše zboží v prodejně připraveno. Lze zaplatit na prodejně (v hotovosti či kreditní kartou), nebo online - převodem či kartou.

Individuální

Může se stát, že vaše objednávka obsahuje speciální typ zboží, který standardní přepravci nejsou schopni přepravit. V takovém případě cenu a způsob dopravy se řešíme na míru po přijetí objednávky. Jelikož máme i velké, rozmanité a kvalitní zboží, nechceme v tomto případě používat paušální platby za dopravu, proto si dáváme tu práci a řešíme dopravné individuálně.

Díky možnosti spojovat rozvoz k více zákazníkům jsme často schopni nabídnout velmi zajímavou cenu. Týká se velké vinařské technologie, obalů, kádí, beden, velkých substrátů a hnojiv apod.

Znalostiv oboru na trhu

Skvělé cenyjedny z nejlepších

Dopravajiž od 49 Kč

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rychlostdodání a dopravy