Prodejna

Jsme obchod pro vinohradníky, zahrádkáře a milovníky vína i ostatních nápojů. Zaměřujeme se především na menší pěstitele, protože právě ti tvoří kulturu a tradice našich zemí. Za 16 let naší existence jsme si vybudovali jméno spolehlivého obchodu s nízkými cenami, širokým sortimentem a vyškoleným personálem, který vždy poradí. Jsme zkrátka obchod pro naši starou nápojovou kulturu.

V areálu s vlastním parkovištěm najdete dvě prodejny odlišného zaměření.

Vinařské a hospodářské potřeby

Vinaři, zahrádkáři a ostatní pěstitelé či výrobci nápojů si zde přijdou na své. Nabízíme kompletní sortiment postřiků, hnojiv a pesticidů, do zahrady či vinice také mnoho druhů a balení hnojiv a substrátů včetně příslušenství, nářadí, nůžky, pilky, květináče apod.

Pro výrobce nápojů máme největší výběr speciálních odrůdových kvasinek pro vína i ostatní nápoje, aroma, výživy kvasinek, bakterie na odbourávání kyselin, enzymy a mnoho dalších přípravků od více výrobců. Do vín nabízíme stabilizační a krášlící prostředky, čiřící materiály, nerezové i plastové nádoby, vhodné i pro pálenky, piva, medy a ostatní nápoje, stroje na zpracování hroznů, zátkovačky, filtry a čerpadla a jejich příslušenství.

Naši školení a zkušení zaměstnanci Vám ochotně poradí při jakémkoli problému, který se týká vinařství, zahrádkářství i vína jako finálního produktu.

Otevírací doba pro prodejnu vinařských a hospodářských potřeb

  • Pondělí – Pátek 8.00 – 17.00
  • Sobota 8.00 – 11.00

Prodejna skla a vinařských doplňků

Přední prodejna prodejna našeho areálu je o víně ao všem, co s ním souvisí i nesouvisí. Tedy různé druhy lahví na víno i kořalku, nepřeberné množství degustačních sklenic a košíčků od českých výrobců za exkluzivní ceny. K tomu samozřejmě sommelierské potřeby, jako jsou vývrtky, džbány, karafy, stojany, kartony a tašky na láhve a samozřejmě odborná literatura o tématu, kterému se naše společnost věnuje. Obecně lze říci, že tato prodejna nabízí dárkové potřeby.

Otevírací doba pro prodejnu skla a vinařských doplňků

  • Pondělí – Pátek 8.00 – 17.00
  • Sobota 8.00 – 11.00

Virtuální prohlídka

Znalostiv oboru na trhu

Skvělé cenyjedny z nejlepších

Dopravajiž od 49 Kč

Zákaznickápodpora a pomoc on-line

Rychlostdodání a dopravy